Sazināties ar mums
X

Sazināties ar mums

  Vārds*

  E-pasts*

  Pilsēta*

  Valsts*

  Telefons*

  Temats*

  Ziņa*

  Augšupielādēt failu

  Sadales partneri
  Tirgotājiem

  Privātuma politika

  AS Ryterna, juridiskās personas kods LT341856314, juridiskā adrese Ryternos iela. 2, Biruliskes, LT-54469, Kauņas brīvā ekonomiskā zona, Lietuva (turpmāk tekstā – „uzņēmums” vai „mēs”) apņemas nodrošināt personas informācijas drošību un mājas lapas apmeklētāju tiesību aizsardzību. (turpmāk “Apmeklētāji”), kamēr jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni https://www.ryterna.eu/ (turpmāk tekstā – “Tīmekļa vietne”) un tās saturu.

  Vispārīga informācija par sīkdatnēm

  Mēs izmantojam sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē, lai pēc iespējas pielāgotu mūsu tīmekļa vietnes darbību, un mēs varam palīdzēt vieglāk izmantot, atrodoties mūsu tīmekļa vietnē.

  Kas ir sīkfails?

  Sīkdatne ir mazs fails, kas tiek ievietots jūsu ierīcē un kas nodrošina mūsu vietnes funkcijas un funkcionalitāti. Piemēram, sīkfaili ļauj mums identificēt jūsu ierīci, nodrošināt piekļuvi jūsu vietnei. Tie ļauj tīmekļa vietnei saglabāt datus, piemēram: pieteikšanās dati (pieteikšanās ierīces IP adrese, pieteikšanās laiks, vieta, no kuras tiek mēģināts pieteikties);

  Pārlūka veids;
  Demogrāfiskie dati (vecuma grupa, dzimums);
  Dati par to, kā jūs pārlūkojat vietni (kuras sadaļas jūs apmeklējat, kādus produktus jūs interesē).

  • Nodrošināt efektīvu un drošu Tīmekļa vietnes darbību; mēs izmantojam sīkdatnes, lai iespējotu un atbalstītu mūsu drošības funkcijas, un lai palīdzētu mums atklāt ļaunprātīgu darbību mūsu tīmekļa vietnē;
  • Izprast, uzlabot un izpētīt produktus, funkcijas un pakalpojumus, tostarp, kad piekļūstat mūsu vietnei no citām tīmekļa vietnēm, lietojumprogrammām vai ierīcēm, piemēram, darba datoram vai mobilajai ierīcei;
  • Atzīst tīmekļa vietnes apmeklētājus; sīkfaili palīdz mums parādīt pareizo informāciju un personalizēt jūsu pieredzi; sīkdatnes arī palīdz izvairīties no informācijas pārreģistrēšanas vai atkārtotas aizpildīšanas katru reizi, kad apmeklējat vietni;
  • Analizējiet savus ieradumus tā, lai mājas lapas darbība būtu ērta, efektīva un atbilstu jūsu vajadzībām un vēlmēm, piemēram, nodrošinot, ka apmeklētāji bez grūtībām atrast visu, ko viņi meklē;
  • Izmēra mūsu tīmekļa vietnei nosūtāmās informācijas un datu plūsmas; mēs izmantojam sīkdatnes statistikas datu apkopošanai par Tīmekļa vietnes lietotāju skaitu un tīmekļa vietnes izmantošanu;
  • Mērķauditorijas atlase un reklāma; izmantojot sīkfailus, mēs varam apkopot informāciju, lai pārlūkprogrammā tiktu parādīts tikai atbilstošs saturs, izveidojot dažādas mērķa grupas; mēs varam izmantot sīkfailus, lai parādītu atbilstošu reklāmu gan mūsu tīmekļa vietnē, gan ārpus tās.

  Ciktāl to pieļauj piemērojamie likumi, mēs varam saistīt no sīkdatnēm saņemtos datus ar citu informāciju, kas iegūta par jums, no citiem juridiskiem avotiem (ti, informācija par pakalpojumu izmantošanu, tiešsaistes kontu, mūsu lojalitātes programmu uc) ).

  Sīkdatnes, kas tiek izmantotas vietnē

  Katru reizi, kad apmeklējat mūsu vietni, var izveidot ilgtermiņa (noturīgus) sīkfailus, kas paliek jūsu pārlūkprogrammā pēc reģistrēšanās un kurus mēs lasīsim, kad atgriezīsies mūsu tīmekļa vietnē vai partneru vietnē, kas izmanto mūsu pakalpojumus, un nav izdzēsti pēc tam, kad esat pabeidzis mūsu vietnes pārlūkošanu, un īstermiņa (sesijas) sīkfailus, kas beidzas vai tiek izdzēsti pēc tam, kad esat pabeidzis mūsu tīmekļa vietnes pārlūkošanu (ti, tie parasti ilgst pašreizējā mūsu tīmekļa vietnes apmeklējuma vai pārlūkošanas sesijas laikā).

  Tomēr mēs atzīmējam, ka nepieciešamie sīkfaili, kā norādīts turpmāk, ir nepieciešami mūsu tīmekļa vietnes darbībai, un, ja jūs iebilstat, mēs nebūsim pārliecināti par Tīmekļa vietnes darbību vai kādu no tā daļām vai funkcijām. Ja nepiekrītat atstāt informāciju, kas nepieciešama, lai aizpildītu informāciju, lūdzu, aizveriet šo vietni un dzēsiet sīkfailus no pārlūkprogrammas.

  Lūdzu, izpildiet norādījumus, kā izdzēst sīkfailus no pārlūkprogrammas:

  Chrome

  Firefox

  Internet Explorer

  Edge

  Safari

  Opera

  Turpmāk ir aprakstīti galvenie sīkfailu veidi, kas tiek izmantoti vietnē, atbilstoši to veidiem, savāktajiem datiem un glabāšanas ilgumam.

  Uzņēmuma izmantotās sīkdatnes

  Stingri nepieciešami sīkfaili

  Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas mūsu tīmekļa vietnes darbībai. Tie ietver, piemēram, sīkfailus, kas ļauj uzglabāt informāciju, ko esat aizpildījis pārlūkošanas sesijas laikā, ļaujot jums pieteikties drošā vietā mūsu tīmekļa vietnē. Bez šīm sīkdatnēm mājas lapas darbība būtu neiespējama vai tās darbība var tikt smagi ietekmēta.

  Funkcionālās sīkdatnes

  ie uzlabo mūsu vietnes funkcionālo veiktspēju un atvieglo lietošanu. Šīs sīkdatnes atceras apmeklētāju izvēlētos iestatījumus (piemēram, valodas un laika joslas iestatījumus). Izmantojot šīs sīkdatnes, apmeklētāji var izvairīties no iestatījumu izmaiņām katrā tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā. Šīs sīkdatnes arī atceras izmaiņas, ko jūs veicāt tīmekļa vietnē (piemēram, ja jūs atstāt komentārus par tīmekļa vietni). Šīs sīkdatnes neuzrauga jūsu uzvedību citās tīmekļa vietnēs.

  Analītiskie / veiktspējas sīkfaili

  Šie sīkfaili parāda, vai apmeklētājs pirms tam ir apmeklējis mūsu vietni. Analītiskās sīkdatnes ļauj mums atpazīt un skaitīt mūsu tīmekļa vietnes lietotāju skaitu un redzēt, kā šādi lietotāji pārvietojas mūsu tīmekļa vietnē. Mēs arī izmantojam sīkdatnes, lai saprastu, uzlabotu un izpētītu produktus, funkcijas un pakalpojumus. Piemēram, analītiskās sīkdatnes var parādīt mums, kuras mājas lapas ir biežāk apmeklētas, palīdz mums reģistrēt vietnes disfunkcijas utt.

  Mārketings, mērķauditorijas atlase un reklāmas sīkfaili

  Šīs sīkdatnes ieraksta jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā, lapas, kuras esat apmeklējis, un saites, kuras esat ievērojis. Pēc tam mēs izmantosim šo informāciju, lai padarītu reklāmu redzamāku jūsu interesēs. Reklāmas sīkdatnes mums paziņo, vai esat jau redzējis konkrēto reklāmu vai noteiktu reklāmas veidu, un cik daudz laika ir pagājis kopš tā redzēšanas. Mēs varam izmantot citas vienības noteiktus sīkfailus, lai mēs varētu sniegt jums konkrētāk orientētu reklāmu. Tās tiek izmantotas arī tā, lai mēs varētu redzēt noteiktu reklāmu skaitu tikai noteiktu skaitu reižu un ka tas palīdzētu noteikt reklāmas efektivitāti.

  Visa informācija par mūsu izmantotajām sīkdatnēm tiek ierakstīta zemāk:

  Sīkdatnes nosaukums Apraksts / tips Radīšanas moments Ilgums Izmantotie / savāktie dati
  _ga Statistika Ievadīšana tīmekļa vietnē 2 gadi unikāls ID
  _gat Statistika Ievadīšana tīmekļa vietnē 1 minūte unikāls ID
  _gid Statistika Ievadīšana tīmekļa vietnē 24 stundas unikāls ID
  cookieconsent_status Funkcionālās sīkdatnes Pēc vienošanās ar politiku 24 stundas pielāgotā vērtība

  Trešās puses sīkfaili

  Reklāmas sīkdatnes – dažas reklāmas, kuras var redzēt mūsu tīmekļa vietnē, ir sniegušas citas juridiskas personas. Daži no šiem uzņēmumiem izmanto savas sīkdatnes, analizējot, cik cilvēku ir redzējuši konkrēto reklāmu vai cik daudz cilvēku to ir redzējuši vairāk nekā vienu reizi. Uzņēmumi, kas izveido šādas sīkdatnes, piemēro paši izstrādāto politiku un mums nav ietekmes uz šādu sīkfailu izveidi vai glabāšanu. Mēs iesakām Jūs interesēties par šo uzņēmumu privātuma politiku vai sīkdatņu politiku, kas tiks ievietota viņu tīmekļa vietnēs.

  Analītiskie sīkfaili.

  Analītiskie sīkfaili palīdz izsekot lietotāju skaitam un apmeklējumu periodiskumam. Citi trešo pušu sīkfaili – dažās mūsu tīmekļa vietnes lapās, pārējās vienībās (piemēram, sociālajos tīklos) var izmantot arī savas anonīmās sīkdatnes, kas veidotas tā, lai viņu izstrādātas programmas vai programmas atbilstu jūsu vajadzībām. Ņemot vērā sīkfailu funkcionēšanas īpatnības, mūsu tīmekļa vietnei nav piekļuves informācijai, ko pārsūta šīs sīkdatnes, tāpat arī citām struktūrām nav piekļuves informācijai, ko apkopojusi mūsu noteiktās sīkdatnes.

  Kā sīkdatnes tiek izmantotas reklāmas nolūkos?

  Sīkdatnes un cita reklāmas tehnoloģija, piemēram, bākas, pikseļi un tagi, palīdz mums efektīvāk apkalpot atbilstošas reklāmas. Tie arī palīdz mums sniegt apkopotus auditus, pētījumus un ziņojumus reklāmdevējiem, saprast un uzlabot mūsu pakalpojumus un zināt, kad jums ir parādīts saturs.

  Sīkdatņu atteikums vai bloķēšana

  Daudzas tīmekļa pārlūkprogrammas ir iestatītas tā, lai tās automātiski pieņemtu sīkfailus. Apmeklētāji pēc saviem ieskatiem var bloķēt vai dzēst sīkfailus un līdzīgus unikālus identifikatorus, ja to pārlūkprogrammas vai ierīces iestatījumi ļauj tiem to darīt. Tomēr, ja atsakāties vai bloķējat sīkdatnes vai citas līdzīgas tehnoloģijas, dažas tīmekļa vietnes funkcijas var nebūt pieejamas vai arī tās var darboties ne tik efektīvi.

  Tomēr mēs vēršam jūsu uzmanību uz to, ka nepieciešamie sīkdatnes ir nepieciešami mūsu tīmekļa vietnes darbībai, un jūsu iebildumu gadījumā mēs neesam pārliecināti par Tīmekļa vietnes darbību.

  Jūs varat pieprasīt, lai mēs izdzēsīsim visus jūsu datus, kas savākti un apstrādāti ar sīkdatņu palīdzību, sazinoties ar e-pasta adresi [email protected]. Šādi dati tiks dzēsti ne vēlāk kā 30 darba dienu laikā pēc sazināšanās ar iepriekš minēto e-pasta adresi.

  Plašāku informāciju par sīkfailu dzēšanu, kā arī citu noderīgu informāciju, kas saistīta ar sīkdatņu izmantošanu, varat atrast vietnē www.allaboutcookies.org

  Vispārīgi

  Sabiedrība var atjaunināt šo sīkdatņu politiku.

  Uzņēmums informēs Apmeklētājus par atjauninājumiem, sniedzot jaunu sīkdatņu politikas versiju. Šī iemesla dēļ mēs iesakām regulāri apmeklēt mūsu tīmekļa vietni, kur vienmēr atradīsiet šīs sīkdatņu politikas jaunāko versiju.

  Šī sīkdatņu politika tiek piemērota no tā paziņošanas datuma tīmekļa vietnē.