Sazināties ar mums
X

Sazināties ar mums

  Vārds*
  E-pasts*
  Pilsēta*
  Valsts*
  Telefons*
  Temats*
  Ziņa*
  Augšupielādēt failu
  Sadales partneri
  Tirgotājiem

  Uz sāniem bīdāmie vārti

  Sānu slīdošās sekcijas durvis ir lielisks risinājums ērtai un ērtai uzstādīšanai. Aizmirsta vertikālā paneļa izkārtojums mūsdienās izskatās kā jauns. Patiesībā mūsdienu tehnoloģijas atdzimst vecā un labā dizainā jaunai dzīvei.

  Unikāls dizains.
  Plašs nerūsējošā tērauda aplikāciju klāsts, kas atbilst augstākajām konstrukcijas prasībām. Izmantojot nerūsējošā tērauda logus, nodrošinās  mūsdienu dizainu jūsu garāžai

  Alumīnija materiāli.
  Alumīnija sastāvdaļas var būt ar pulvera pārklājumu, lai tas atbilstu jūsu garāžas interjeram. Zema profila slieksni var nostiprināt jau esošajā garāžas grīdā.

  Vienots dizains.
  Uz sānu bīdāmie garāžas vārti var lieliski atbilst jūsu ieejas durvīm.

  Pielāgošanās situācijai.
  Dažādas atvēršanas iespējas. Jūsu sānu bīdāmie garāžas vārti var tikt uzstādīti atbilstoši jūsu īpašajām garāžu sienu konstrukcijām.

  Darbības  komforts.
  RYTERNA garāžas vārti ir konstruētas tā, lai darbotos kā manuāli, tā arī elektriski.. Tie ir saderīgi ar pazīstamāko ražotāju operatoriem un nodrošina optimālu darba komfortu, efektivitāti un drošību.

  Izvēles pārpilnība.
  Pieejamas vairāk nekā 100 durvju paneļu konstrukciju, virsmas faktūru un krāsu varianti.

  Garāžu durvis ir pieejamas dažādās konfigurācijās, un stils ir ideāli piemērots katrai mājai. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums.