Sazināties ar mums
X

Sazināties ar mums

Vārds*
E-pasts*
Pilsēta*
Valsts*
Telefons*
Temats*
Ziņa*
Augšupielādēt failu
Sadales partneri
Tirgotājiem

Uz sāniem bīdāmie vārti

 

Sānu slīdošās sekcijas durvis ir lielisks risinājums ērtai un ērtai uzstādīšanai. Aizmirsta vertikālā paneļa izkārtojums mūsdienās izskatās kā jauns. Patiesībā mūsdienu tehnoloģijas atdzimst vecā un labā dizainā jaunai dzīvei.

Unikāls dizains.
Plašs nerūsējošā tērauda aplikāciju klāsts, kas atbilst augstākajām konstrukcijas prasībām. Izmantojot nerūsējošā tērauda logus, nodrošinās  mūsdienu dizainu jūsu garāžai

Alumīnija materiāli.
Alumīnija sastāvdaļas var būt ar pulvera pārklājumu, lai tas atbilstu jūsu garāžas interjeram. Zema profila slieksni var nostiprināt jau esošajā garāžas grīdā.

Vienots dizains.
Uz sānu bīdāmie garāžas vārti var lieliski atbilst jūsu ieejas durvīm.

Pielāgošanās situācijai.
Dažādas atvēršanas iespējas. Jūsu sānu bīdāmie garāžas vārti var tikt uzstādīti atbilstoši jūsu īpašajām garāžu sienu konstrukcijām.

Darbības  komforts.
RYTERNA garāžas vārti ir konstruētas tā, lai darbotos kā manuāli, tā arī elektriski.. Tie ir saderīgi ar pazīstamāko ražotāju operatoriem un nodrošina optimālu darba komfortu, efektivitāti un drošību.

Izvēles pārpilnība.
Pieejamas vairāk nekā 100 durvju paneļu konstrukciju, virsmas faktūru un krāsu varianti.

SMOOTH
WOODGRAIN
STUCCO
FLUSH
TOPRIB
MIDRIB
RIB
MACRORIB
MICRORIB
CASSETTE

Garāžu durvis ir pieejamas dažādās konfigurācijās, un stils ir ideāli piemērots katrai mājai. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums.