Sazināties ar mums
X

Sazināties ar mums

  Vārds*
  E-pasts*
  Pilsēta*
  Valsts*
  Telefons*
  Temats*
  Ziņa*
  Augšupielādēt failu
  Sadales partneri
  Tirgotājiem

  Sekciju garāžas vārti

   

  Sekciju vārti ir viens no populārākajiem garāžu vārtu veidiem tirgū. Tos izvēlas tie, kuriem ir svarīgi apvienot pievilcīgu izskatu, lietošanas ērtumu un ilgu kalpošanas laiku. Ideālu troksni un siltumizolāciju nodrošina poliuretāna putu biezuma paneļi ar biezumu 40 mm.

  Bez platuma ierobežojuma.
  Katra Ryterna garāžas durvis ir izgatavotas, lai pasūtītu neierobežotas iespējas pielāgotus dizainus, izmērus un apdari. Sekciju vārti var tik izgatavoti līdz pat 8m platumam.

  Uzticami materiāli.
  Ryterna izvēle – cieto garāžu vārtu ražošana, izmantojot biezus un izturīgus materiālus, lai nodrošinātu ilgāku kalpošanas laiku.

  Unikāls dizains.
  Plašs nerūsējošā tērauda aplikāciju klāsts, kas atbilst visprasīgākajām konstrukcijas prasībām. Izmantojot nerūsējošā tērauda logus, mūsdienu dizains rotās garāžu.

  Alumax un Okoume.
  Sekcijveida garāžas vārtu panelis, kas pārklāts ar 2,5 mm alumīnija loksnēm, kas slīpētas un krāsotas jebkurā RAL krāsā, ieskaitot metāla apdari un dekorēts ar ieliktņiem, var radīt īstu mākslas darbu.
  Īpaši ūdens izturīgs okoume cietkoksnes tiek izmantotas kuģu būvei. Izgriežot vai frēzējot okoume slāni, mēs varam radīt dažādus motīvus, modeļus un rotājumus.

  Atbilstošs dizains.
  Pilnīgi atbilstošas sānu durvis un garāžu vārtu dizains. Risinājums ieejai un garāžu vārtiem.

  ALU rāmis.
  Alumīnija rāmis garāžas vārtiem ir viegli uzstādīšanāms, izturīgs un ar modernu izskatu.

  Logs kā dizaina elements.
  Pilna stiklojuma paneļus var pārklāt jebkurā RAL krāsā vai Golden Oak apdarē. Akrila stikla pakešu logi ir skaidri, matēti, vai tonēti.

  garagentor mit tür

  Ērta izvēle – personāla durvis.
  Personāla durvis ir ļoti ērts risinājums, ja garāžas durvju telpu izmanto hobijam vai saimniecības vajadzībām. Kreisā vai labā vērtne, platums līdz 1,2 m un zemais slieksnis var padarīt jūsu garāžu par ērtu telpu.

  Skats no iekšpuses.
  Mūsu privātmāju R40 garāžas vārti ar spriegojuma atsperēm ir ideāla izvēle jaunbūvēm un renovācijai. Mūsu TL vārti ir izstrādāti un pārbaudīti visprasīgākajos rūpnieciskajos apstākļos.

  Pielāgotas vadotnes.
  Drošas un uzticamas vadotnes, kas izgatavotas atbilstoši jūsu garāžas funkcijām. Standarta vadotnes ir pārklātas ar cinku, bet tās var būt arī ar pulvera pārklājumu gandrīz jebkurā krāsā.

  Vadības komforts.
  RYTERNA garāžu vārti ir paredzēti darbam ar roku vai automātiku. Tie ir saderīgi ar pazīstamāko ražotāju operatoriem un nodrošina optimālu darba komfortu, efektivitāti un drošību.

  Izvēles pārpilnība.
  Pieejamas vairāk nekā 100 vārtu paneļu konstrukciju, virsmas faktūru un krāsu varianti.

  Garāžu durvis ir pieejamas dažādās konfigurācijās, un stils ir ideāli piemērots katrai mājai. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums.