Sazināties ar mums
X

Sazināties ar mums

  Vārds*

  E-pasts*

  Pilsēta*

  Valsts*

  Telefons*

  Temats*

  Ziņa*

  Augšupielādēt failu

  Sadales partneri
  Tirgotājiem

  PVC Ātrgaitas Durvis

  Ātrgaitas durvis

  Ātrgaitas durvis, īpaši uzrullējamā un aizveramā tipa, ir paredzētas strauji mainīgai videi, kurā svarīgi ir ātrums un efektivitāte. Šīs durvis var izmantot atvērumiem līdz 4000 mm platumā un 4000 mm augstumā.

  Aizkara materiāls ir izgatavots no izturīga PVC, kura svars ir 900g/m², nodrošinot spēcīgu barjeru pret ārējiem apstākļiem un vienkāršu ekspluatāciju.

  Aksesuāri, ieskaitot vadotnes, kronšteinus un vārpstu, ir izgatavoti no cinkota tērauda, kas piedāvā izturību pret koroziju un palielinātu ilgmūžību.

  Šīs durvis darbina vienfāzes motors, kas ir savienots ar N2000 RYTERNA inverteri, nodrošinot vienmērīgu un regulējamu ātruma kontroli durvju atvēršanai un aizvēršanai.

  Šāds risinājums ir ideāli piemērots rūpnieciskām un komerciālām pielietojuma vietām, kur augsta satiksmes plūsma un vides kontrole ir būtiski.

  Standarta durvju komplekts

  • N2000 RYTERNA invertora sistēmas vadības panelis ar motoru un pogām
  • Pogu kaste
  • Fotoelementu komplekts
  • Cinkota tērauda furnitūra

  Standarta aizkara krāsas (līdzīgas RAL)

  RAL 1003

  RAL 2004

  RAL 3028

  RAL 5002

  RAL 5012

  RAL 6001

  RAL 9016

  RAL 7035

  RAL 9005

  RŪPNIECISKIE GARĀŽAS DURVJU OPERATORI

  RYTERNA rūpnieciskās durvis ir paredzētas darbībai gan manuāli, gan elektriski. Tās ir piemērotas vairuma labi zināmo ražotāju operatoriem un nodrošina optimālu darbības komfortu, efektivitāti un drošību.