Sazināties ar mums
X

Sazināties ar mums

  Vārds*

  E-pasts*

  Pilsēta*

  Valsts*

  Telefons*

  Temats*

  Ziņa*

  Augšupielādēt failu

  Sadales partneri
  Tirgotājiem

  Veramās garāžu durvis

  Ar sānu eņģēm paredzētas garāžas durvis varētu būt ideāls risinājums, ja jūsu garāžas telpa tiek izmantota kā saimniecības telpa, uzglabāšana vai darbnīca. Oriģināls robusts dizains, vienkāršība un zema uzturēšana garantē ilgu kalpošanas laiku un uzticamu veiktspēju.

  Tava izvēle.
  Dažādas iespējas veidot veramos vārtus. Paneļu izkārtojums horizontāli, vertikāli vai „chevron“ stilā. Dažādas formas nerūsējošā tērauda logi un vairāk nekā 100 paneļu veidi ļauj jums parādīt savu individualitāti.

  Stilīgs izskats.
  Sānu durvīm var būt tāds pats izskats kā jūsu veramajiem vārtiem. Atbilstošs dizains un izkārtojums nodrošina mājas fasādes konsekvenci.

  Ekskluzivitāte.
  pilna stiklojuma paneļi ne tikai dod jums lielāku gaismu jūsu garāžai, bet arī dod jums ekskluzīvu izskatu. Tie var būt krāsoti jebkurā RAL krāsā vai ar zelta ozola apdari. Akrila stikla pakešu logi ir skaidri, matēti vai tonēti.

  alt

  Nav standartu.
  Jūsu veramos vartus var sadalīt vienādi vai proporcionāli 1/3 līdz 2/3. Visi Ryterna veramie varti tiek izgatavoti pēc pasūtītāja izmēriem.

  Siltumizolācija.
  Īpaši efektīva ar 1,2 W/m²K siltumvadītspēju un 40 mm biezumu izolācijai, nodrošinot optimālu komfortu un enerģijas taupīšanu.

  Drošās eņģes.
  Viegli regulējamas SH2 modeļa vārtu eņģes ļauj precīzi uzstādīt vārtus. SH1 atsperu eņģes nodrošina drošu un mīkstu durvju aizvēršanu.

  Izturīgs rāmis.
  Kvalitāte izgatavoti rāmji, metinot vai montējot uz vietas SH2 modeļiem, ļauj viegli un ātri tos uzstādīt.

  Drošība.
  Mūsu veramie vārti ir aprīkoti ar eņģēm un var tikt pasūtīt ar 3 punktu drošības slēdzenēm.

  Logi kā dizaina elements.
  Divkāršie akrila logi var būt caurspīdīgi, matēti, matēti vai tonēti. Panorāmas segmentu rāmi var krāsot jebkurā RAL paletes krāsā vai pārklāt ar zelta ozola imitāciju.

  Ø no 155 mm līdz 315 mm

  Ø no 155 x 155 mm līdz 315 x 315 mm

  Ø no 155 x 155 mm līdz 315 x 315 mm

  Ø  805 x 155 mm

  Ø 488 x 322 mm

  Ø 488 x 322 mm

  Ø 488 x 322 mm

  Ø 488 x 322 mm

  Perforēts tērauds

  Skaidrs

  “Sals”

  Matēts

  Tonēts

  Garāžu durvis ir pieejamas dažādās konfigurācijās, un stils ir ideāli piemērots katrai mājai. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums.