Sazināties ar mums
X

Sazināties ar mums

  Vārds*

  E-pasts*

  Pilsēta*

  Valsts*

  Telefons*

  Temats*

  Ziņa*

  Augšupielādēt failu

  Sadales partneri
  Tirgotājiem

  Rūpnieciskie garāžu vārti

  Rūpnieciskie garāžu vārti (TLP)

  Rūpnieciskie garāžu vārti (TLP) ir paši populārākie vārti. Izgatavoti no 40 mm bieziem paneļiem sekcijas durvis ir izolētas, izturīgas, viegli uzturamas un droši lietojamas. Mēs varam ražot visus dziesmu veidus, tostarp pielāgotu. Standarta atsperes kalpošanas laiks ir 25 000 cikli. Bet lielas un lielas slodzes durvīm ir pieejami 50 000 un 100 000 ciklu. Papildus īpaši lielām durvīm mēs varam izmantot tiešo piedziņu bez atsperēm.

  Rūpniecisko vārtu paneļu dizains

  Standarta paneļi

  Sekcijveida rūpniecisko vārtu standarta paneļi – RIB un MACRORIB virsmai ir standarta „stucco” struktūra.

  Sekcijveida rūpnieciskie vārti ie pieejami standarta 12 krāsās.

  RAL 1015 un  RAL 9005 ir pieejami tikai “woodgrain” struktūrai.

  Sekcijveida rūpnieciskie  MACRORIB vārti ir pieejamas 3 standarta krāsās

  Citas krāsotas pēc  RAL krāsas pieejamas pēc pieprasījuma.

  Paneļu opcijas

  Neskatoties uz standarta RIB un MACRORIB paneļiem, mēs varam piedāvāt pilnu paneļu klāstu, kas – padarīs Jūs vārtu izskatu unikālu un atbilstošu Jūsu stilam.

  Rūpniecisko vārtu logi

  Ir pieejami 3 veidu logi – apaļi, ovāli un taisnstūra formas. Dubultā akrila stiklojums ar plastmasas rāmi – kā standarts.

  Lai iegūtu stilīgāku efektu – nerūsējošā tērauda logi ar vienu slāni vai dubultā drošības stikls – pēc pieprasījuma. Ir iespējam  nerūsējošā tērauda rāmjus krāsot pēc RAL.

  Personāla un sanu durvis

  Sānu durvis tiek izgatavotas atbilstoši paneļu stilam un parametriem, ieskaitot alumīnija rāmjus un stiklojumu.
  Ja ir nepieciešama papildu ieeja un nav vietas sānu durvīm, – personāla durvis varētu būt iespēja. Standarta komplektā durvis tiek piegādātas ar durvju aizvēršanu, slēdzeni un rokturi. Jūs varat izvēlēties standarta vai versiju ar zemu slieksni, kas ir ērtāk iziet cauri.
  Standarta atvēruma izmēri 800 mm plati un 1900-2300 mm augsti atkarībā no durvju izkārtojuma. Maksimālais durvju atvēršanas platums ir 1200 mm (konsultējieties ar ražotāju par iespēju izmantot plašas durvis).
  Ieejas durvis TLP rūpnieciskajiem vartiem  ir sakompektētas ar slēdzeni un durvju aizvērēju. Iespējas ar magnētisko vai mehānisko durvju aizvēršanas slēdzi, dažādas pret panikas bloķēšanas iespējas ir rūpnīcas iepriekš instalētas pēc pieprasījuma. Ieejas durvis var izgatavot ar dubultkrāsainiem sendvičpaneļiem vai pilnas redzamības alumīnija paneļiem. Arī dažādās to kombinācijās.
  Papildu drošībai – 3 punktu atslēga ir kā papildopcija.

   

  Rūpniecisko vārtu motori

  RYTERNA industriālie vārti ir konstruētas tā, lai darbotos kā manuāli, tā arī elektriski darbināmi. Tie ir piemērojami ar pazīstamāko ražotāju operatoriem un nodrošina optimālu darba komfortu, efektivitāti un drošību.

  •  2 tālvadības pultis;
  • “Mainīgā koda” tehnoloģija – lai uzlabotu drošību;
  • uzticama mehāniska pašblīvēšanas sistēma;
  • automātisks revers  pie kontakta ar šķērsli;
  • vienkārša programmēšana;
  • troses atlaišana strāvas zuduma gadījumā;
  • lēnāka darbība pie start / stop;
  • vienkārši uzstādāms.